Hrithik Roshan

Całe Forum jest widoczne tylko po zalogowaniu

Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai


#1 2010-03-17 21:24:46

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Hrithik w Hiszpanii

Hrithik w Hiszpanii



http://img34.imageshack.us/img34/9496/fh1g.jpg



Farhan Akhtar i Hrithik Roshan po zagraniu osób upośledzonych i zamkniętych w sobie będą mogli pozwolić sobie na luz w filmie Zoyi Akhtar „Running With The Bulls”. Będzie on opowiadał o męskich relacjach i będzie kręcony w Hiszpanii.

Zarówno Farhan jak i Hrithik wcielili się już w role osób niepełnosprawnych w znacznym stopniu skrytych w sobie. Farhan wykreował postać samotnika – Karthika w swoim filmie „Karthik Calling Karthik”. Odosobnienie nie było obce także Hrithikowi, który zagrał postać człowieka sparaliżowany w nadchodzącym filmie Sanjaya Lella Bhansaliego „Guzaarish”.

Teraz obaj będą mogli poczuć bardziej towarzyską atmosferę dzięki „Running With The Bulls” Zoyi Akhtar. Film opowiada o męskich więziach. To podobny temat do tego, który został pokazany w reżyserskim debiucie Farhana „Dil Chahta Hai” z 2001 r.

Komentując film Farhan powiedział: „Moim przeznaczeniem jako filmowca i aktora jest powrót do produkcji poruszających tematykę męskich relacji. Dla „Karthik Calling Karthik musiałem odciąć się od świata na tyle na ile było to dla mnie możliwe. Jako aktor czuję odpowiedzialność. Jak dotąd Karthik był moją najtrudniejszą rolą. Nie tylko ze względu na jego odosobnienie ale także ze względu na to, że to był mój pierwszy film w którym sam zagrałem główną rolę. Wyczerpało mnie to emocjonalnie. Tak więc film Zoyi, który nie będzie pozbawiony zabawnych treści a który opowiada o męskich relacjach będzie dla mnie pretekstem do tego, aby pozbyć się uczucia opuszczenia”.

Farhan i Hrithik są pełni entuzjazmu. „Hrithik i ja jesteśmy kumplami. Z całej filmowej trójki muszę bardziej poznać Abhaya Deola. Poznamy się bardziej zanim wyjedziemy do Hiszpanii na kręcenie zdjęć” – dodaje Farhan.

Farhan pamięta, że Saif Ali Khan i Akshaye Khanna chcieli czuć się razem komfortowo podczas „Dil Chahta Hai”.

To nie jest pierwsza podróż Farhana do Hiszpanii. Mówi: „Nie byłem tam jako aktor, nie odwiedzałem miejsc, w których będzie powstawał film Zoyi i zdecydowanie nie robiłem tego, co w trójkę będziemy robili w filmie”.

Zdjęcia do ”Running With The Bulls” zaczynają się w kwietniu.

Kolejną rzeczą, którą zajmie się Farhan będzie powrót do reżyserowania „Dona 2”, do którego zdjęcia rozpoczną się we wrześniu.

Źródło:
www.hrithikrules.com

Tłumaczenie:
Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#2 2010-03-19 20:51:36

 skubie

Moderator

Zarejestrowany: 2009-08-05
Posty: 293

Re: Hrithik w Hiszpanii

podobny do „Dil Chahta Hai”

no to musze zobaczyc

Offline

 

#3 2010-03-20 22:39:55

Misia

Fan Hrithika

Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 233

Re: Hrithik w Hiszpanii

Ja natomiast tak już jestem obrażona na to ciągłe czekanie na premierę i ,, na złość babci odmrożę sobie uszy" czyli filmu nie obejrzę ) Zresztą cały czas twierdzę, że próba upodobnienia filmu do filmów ,, zachodnich" czy amerykańskich nie będzie dla niego korzystna.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Ostrowiec Świętokrzyski Ferienwohnung Rosi