Hrithik Roshan

Całe Forum jest widoczne tylko po zalogowaniu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai


#1 2009-05-20 13:29:10

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Hrithik i Suzanne w walce z AIDS.

Jesteśmy tu, aby podać pomocną dłoń.



http://www.fototube.pl/pictures/00520.jpg



Jedna z najbardziej popularnych par Bollywoodu,  Hrithik Roshan i Suzanne Khan poparła Międzynarodową Organizację do walki z AIDS zorganizowaną przez Parmeshwar Godrej’s Heroes Project. Gazeta TIMES NOW  namówiła parę na krótką pogawędkę.

Hrithik na temat powodu przystąpienia do akcji:

Jesteśmy tu, aby budować świadomość ludzi na temat wirusa HIV i AIDS.  Ta choroba naznaczona jest piętnem, a ludzie na nią cierpiący, są dyskryminowani i zmuszani do izolacji od społeczeństwa.  Tak być nie powinno!

Suzanne o poziomie świadomości ludzi w Indiach na temat AIDS:

Uważam, że Permeshwar Godrej wykonał bardzo dobrą robotę! Jestem pełna uznania dla tej organizacji i uważam za genialne pomysł, z wykorzystaniem sławnych ludzi do szczerzenia świadomości o AIDS, co także wpływa na wzrost odwagi w ludziach, którzy dużo wiedzą o tej chorobie, a niekoniecznie chcą swoją wiedzą podzielić się z innymi-dla ich dobra.

Suzanne o nowym filmie Hrithika „Kites”:

Myślę, że film jest piękny. Każdy, kto go zobaczy, sam to potwierdzi. Jednak nie jest to coś, co jest bliskie sercom wszystkich ludzi, więc nie możemy zbytnio chwalić filmu.
Jak tylko zostanie on wyemitowany, będziecie wiedzieć, o czym mowa. Tak naprawdę, publiczność osądzi, czy film jest dobry.

Hrithik o czerwonym dywanie:

To był jakby obraz we mgle. Światła fleszy, mnóstwo błysków strasznie oślepiały! Jednak bardzo mi się podobało. Nie przewidywałem, że bycie tam, jest tak miłym uczuciem! To wspaniałe być między tymi wszystkimi sławnymi ludźmi i czuć się także kimś ważnym  nie tyle dla nich, ale dla samego siebie!


tłumaczenie: tinahri
źródło: hrithikrules.com


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

#2 2009-05-20 20:47:15

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Re: Hrithik i Suzanne w walce z AIDS.

Bardzo ładnie ze strony Hrithika i Sussane, że wzięli udział w tej kampanii. Wygląda więc na to, że zaraz po powrocie z Cannes, Hrithik wrócił do pracy, skoro już pojawił się na tej akcji. Przy okazji też powiedział, jakie ma wrażenia z pobytu na Festiwalu Mam też nadzieję, że w rzeczywistości widać u Niego trochę większą radość, bo na zdjęciu wygląda na zmęczonego i na średnio zadowolonego, ale to pewnie tylko takie ujęcie

A tu jest filmik z tej kampanii




Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
CertifikovanĂŠ BetónovĂŠ jĂ­mky StrĂĄĹž pod Szamba betonowe Chełm