Hrithik Roshan

Całe Forum jest widoczne tylko po zalogowaniu

Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai


  • Index
  •  » Wydarzenia
  •  » "Nic nie jest w stanie rozbić naszego małżeństwa!"

#1 2009-04-08 17:38:37

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

"Nic nie jest w stanie rozbić naszego małżeństwa!"

Nikt nie może rozbić naszego małżeństwa!...(nawet jeśli wygląda na to, iż jest ono w kryzysie)



http://x.screeny.pl/ga7235/bae7828dacdbd8df11898910/f28_01a.jpg


Hrithik Roshan, 20 grudnia 2000 roku, poślubił swoją wieloletnią miłość. Przez lata, Hrithik i Sussanne  byli jedną z najszczęśliwszych par małżeńskich, która zawsze pokazywała się razem i nigdy nie ukrywała swoich uczuć. Nic nie zmieniło się nawet wtedy, kiedy Hrithik stał się bożyszczem kobiet i najseksowniejszym aktorem Bollywood, który niejednokrotnie grywał z wielkimi pięknościami indyjskiego kina.
Jednak ostatnio zaczęły krążyć pogłoski, że źle się dzieję w ich związku. Wielu ma za złe  bliskość Hrithika z latynoską aktorką Barbarą Mori-gwiazdą, która towarzyszy mu na planie „Kites”.
  Po tym, jak wczorajsza prasa rozkrzyczała się na temat domniemanego kryzysu w małżeństwie Roshan’ów, Sussanne postanowiła udzielić wywiadu, który dementuje wszystkie pogłoski…


Czy Ty i Hrithik rozstaliście się?
Głupstwo. Wszystko jest w porządku. Chociaż ja i mój mąż jesteśmy bardzo przejęci historią naszego  rzekomego rozstania. Nikt nie może zniszczyć mojego małżeństwa z Hrithikiem. Jesteśmy razem. Nasze relacje są bardzo silne.

Wraz z dziećmi zatrzymaliście się u Twoich rodziców (Sanjay’a i Zarine Khan)?
Zgadza się. Ale nie jestem sama. Hrithik jest ze mną. Przyleciał wczoraj z Kapsztadu i został ze mną. Nie rozumiem, dlaczego tak wiele kłamstw zostało rozpowszechnionych na nasz temat. Ktoś próbuje zaszkodzić Hrithikowi.

Jak przyjęli to Twoi rodzice?
Nie zamierzają przejmować się głupimi plotkami. Myślę, że jakiś wróg Hrithika próbuje popsuć moje relacje z mężem. Ktoś chce skłócić rodzinę, która zawsze żyła w zgodzie (pauza). To się zdarza, nie prawdaż? Każdy aktor napotyka na ten problem. Plotki są częścią przemysłu.

Dlaczego więc przeprowadziłaś się do rodziców?
Mamy w domu problem z termitami ( 10 piętro na Palazzio).  Już od dłuższego czasu planowaliśmy remont w domu. Początkowo zamierzaliśmy przenieśc się do hotelu Mariott, ale po 26 listopada postanowiliśmy odłożyć to na później. Teraz, kiedy trwa renowacja, postanowiliśmy zatrzymać się w domu moich rodziców.

Ale pogłoski na temat Hrithika i Barbary były coraz poważniejsze…
I co z tego? Barbara odwiedzała nas bardzo często. Hrithik, ona i ja wychodziliśmy razem. Jesteśmy przyjaciółmi.

Mówi się, że Hrithik i Barbara razem wybrali się do Amby Valley…
Głupstwo.

Pytałaś o to Hrithika?
Nie mam o co go pytać. Jestem pewna,że nie ma w tym najmniejszej cząstki prawdy.

Jaki jest Hrithik jako mąż?
Jest wspaniałym człowiekiem. Nasze relacje są genialne, a nasza miłość piękna.

Utrzymujecie kontakt z Barbarą Mori po jej wyjeździe z Indii?
Oczywiście, jesteśmy w stałym kontakcie. Ona jest częścią nowego projektu rodzinnego ( „Kites” ) a ponad to, jest przyjacielem rodziny.

Czy Barbara dzwoniła do Ciebie w sprawie ostatnich plotek na wasz temat?
Nie, ale my zamierzamy zadzwonić do niej. Myślę, że będziemy mieli się z czego śmiać.

A jak i Twoja praca nad projektowaniem wnętrz?
To również idzie bardzo dobrze. Teraz w planach mam pracę nad domem Shlipy Shetty. Aktualnie zajmuję się dodatkowym projektem-moimi kochanymi dziećmi, Hrehaanem i Hridhaanem.

tłumaczenie: tinahri
Żródło: mumbaimirror.com


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

#2 2009-04-08 19:07:21

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Re: "Nic nie jest w stanie rozbić naszego małżeństwa!"

Widocznie cała ta pogłoska o rozpadzie ich małżeństwa mocno Nimi wstrząsnęła, skoro oboje się wypowiedzieli w tej sprawie W sumie trudno spodziewać się innych odpowiedzi Sussane nie musi mówić na głos tego, co być może przeszło jej przez myśl, a raczej nie możemy mieć pewności co do tego, czy tak na pewno nie przeszkadzał jej stosunek Barbary do jej męża Być może faktycznie traktuje Barbarę jako swoją przyjaciółkę Być może jednak wie, że tak musi mówić. O tym jak to wygląda wiedzą jedynie Sussane i Hrithik. Tak czy inaczej, cała ta sytuacja być może troszkę "otrzeźwi" Hrithika, bo dla mnie mimo wszystko był aż nazbyt wylewny w okazywaniu gościny dla Barbary i jej rodziny. Na pewno robił to w dobrej wierze, ale czasem jednak warto troszkę przystopować Uważam jednak, że On naprawdę kocha Sussane, więc nawet gdyby Barbara wprost pokazał Mu, że jej na Nim zależy, to On pokazałby jej, że dla Niego najważniejsza jest Jego żona

Dziwi mnie natomiast jedna kwestia w tym wywiadzie - chodzi o pytanie dotyczące pobytu Hrithika w Amby Valley. Najpierw mówi, że to głupstwo, ale w następnej odpowiedzi nie ma pewności co do tego, czy taka wycieczka miała miejsce czy nie. Mówi o tym, że "jest pewna", ale nie mówi, że wie, że "nie ma w tym najmniejszej cząstki prawdy". Trochę to dziwne, ale może jedynie tak ujęła swoją wypowiedź

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#3 2009-04-09 19:29:19

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Re: "Nic nie jest w stanie rozbić naszego małżeństwa!"

Zgadzam się w zupełnosci z Jutrzenką! O tym jak jest naprawdę wiedzą tylko Hrithik i Sussanne. Jednak niech nasz "idol" troszkę się zastanowi nad tym, co robi, bo media są czujne i wyłapią każdy najmniejszy szczegół z życia gwiazd...niestety, najczęściej na ich niekorzyść...

Co do wypowiedzie Sussanne mam takie zdanie- ona go naprawdę mocno kocha, skoro ufa mu w 100%.
Ja nie wiem czy nie wkurzyłabym się na męża za takie "dbanie" o inną kobietę i to,że przebywa z nią dłużej niż ze mną, albo nie daj Bóg, jeśli krązyłyby plotki o tym,że się z nią wybrał na jakąś wycieczkę bez mojej wiedzy
Ale nie wiem jak to jest w miłości...jeszcze nigdy nie byłam zakochana, więc moja wypowiedź jest raczej niezbyt wiarygodna...


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

#4 2009-04-09 21:05:31

 Sonic Hed

Recenzent

12430219
Skąd: Silent Mobius
Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 258
Info: Fan StH, SH & HR
Wiek: 23
O Hrithiku: Nieprzeciętnie uzdolniony

Re: "Nic nie jest w stanie rozbić naszego małżeństwa!"

Pismaki zawsze szukają sensacji. Nie zastanawią się czy po takim artykule robią komuś krzywdę. No bo co ich to obchodzi, przeciez ich to nie dotyczy. Jednak mimo wolnie niech Hrithik uważa, bo ta cała Barbara jak dla mnie źle rokuje. Oby się nie zapomniał, bo może stracić to co w życiu najważniejsze. Ale wierzę w Hrithika już nie raz udowdnił, że można mu zaufać .


http://i711.photobucket.com/albums/ww114/JocaSonic/Sonic_and_Sega_All_Star_Gif_by_Xuli.gif

Offline

 

#5 2009-04-10 16:03:34

matthew

Sympatyk Hrithika

Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 86
WWW

Re: "Nic nie jest w stanie rozbić naszego małżeństwa!"

No i dobrze że Sussane rozwiała wszelkie wątpliwości

Offline

 
  • Index
  •  » Wydarzenia
  •  » "Nic nie jest w stanie rozbić naszego małżeństwa!"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Puck przegrywanie kaset vhs łódz