Hrithik Roshan

Całe Forum jest widoczne tylko po zalogowaniu

Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai


#16 2009-08-25 20:57:11

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Re: Nigdy nie mów żegnaj

First, co do zdrady...fakt, to niemoralne, ale wiecie co? Uważam, że lepiej żyć z kimś, kogo się naprawdę kocha, niż z kimś, z kim jesteśmy z obowiązku...nawet jeśli trzeba złamać pewne reguły... Ja nie mogłabym dawać się dotykać komuś, kogo nie darzę uczuciem...naprawdę, napawałoby mnie to obrzydzeniem.
I dla mnie, ta scena była pokazana dość odważnie.

Co do Salaam Namaste, tamta scena to już w ogóle przeszła samą siebie Ale sądze, że w tym filmie całość kręciła się wokół seksualności i nie wywołało to takiego wzburzenia, jak nagły, jakże namiętny i pełen emocji, pocałunek Aish i Hrithika...nie wiem, jak Wam to przełożyć na język polski, ale ja ostatnio chyba zrozumiałam, o co chodzi z tym odważnym erotyzmem w Bollywoodzie.
Weźmy, np. Dostanę... film jest o gejach, udawanych, to udawanych, ale i Ci 'z natury' też byli. Film zaczyna się od nasyconej erotyzmem piosenki, a potem przenosi się do mieszkania, gdzie po upojnej nocy budzi się dwóch prawie nagich facetów z nagimi kobietami i jeden wręcz naśladuje zachowanie sąsiadki z pokoju obok, podczas seksu..., bo nic innego na pewno nie robili
W międzyczasie film ocieka wręcz seksem, a końcowa scena pocałunku...nie powiem kogo, bo spalę tym, co nie ogladali...nawet przeciętnego Europejczyka wbija w fotel...
A samo zjawisko homoseksualizmu jest tematem tabu w Indiach. Dopiero w tym miesiącu geje wyszli na ulice Dubaju...

A Dhoom:2 i słynny pocałunek, gdzie na miejscu Aish chciałaby być każda kobieta, to było spontaniczne, pełne ekspresji, namiętności, uczucia!
A cały film kręcił się wokół złodziejstwa, a nie miłości. Miłość była wątkiem dodatkowym, pobocznym.
A na dokładkę, jeśli znajdzie się ktoś złośliwy, to do wszystkiego się przyczepi O!

Więc, reasumując uważam, że jeśli kręci się film o miłości, to to upoważnia do przekroczenia pewnych granic tabu, ale jeśli jest to film akcji, to rządzi się trochę innymi prawami... Oczywiście tylko w Bollywood.
Mylślę też, że dlatego pan Rakesh Roshan oddzielił się od Bollywood z produkcją "Kites", bo wiedział, że na pewne sceny, nie mógłby sobie pozwolić

Jeśli się mylę, proszę, teraz można mnie zlinczować


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

#17 2009-11-30 17:57:46

 skubie

Moderator

Zarejestrowany: 2009-08-05
Posty: 293

Re: Nigdy nie mów żegnaj

widzac gwiazdorska obsade przed obejrzeniem filmu wiedzialam,ze musi byc super
no i sie nie zawiodlam
w filmie jest wszystko co powinno byc: humor, "potancowki",element "zakazanego romansu" (bardzo mi sie podobal,ale tylko w filmie ) no i szczesliwe zakonczenie
myslalem,ze w tlumie tych gwiazd zaginie Preity,ale zaskoczyla mnie niesamowicie
wg mnie to ona stworzyla najbardziej wyrazista postac
sciezka muzyczna tez jest bardzo dobra
jedna z moich ulubionych scen jest rozmowa Rani i SRK w szpitalu

Offline

 

#18 2009-12-01 17:33:41

 irkaaa:)

VIP

Zarejestrowany: 2009-08-06
Posty: 276
Wiek: 20

Re: Nigdy nie mów żegnaj

zgadza się postać Preity nie zginęła mimo rewelacyjnej obsady, bardzo ładnie poradziła sobie z tą rola

Ścieżka muzyczna jest jedna z lepszych jakie słyszałam, no i te niesamowite układy choreograficzne

Offline

 

#19 2009-12-04 16:56:23

maya

Pasjonat Hrithika

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2009-08-05
Posty: 328
O Hrithiku: Przystojny, świetny aktor :)

Re: Nigdy nie mów żegnaj

Strasznie lubię ten film Preity miała świetną rolę.

A choreografia i piosenki to są genialne


http://img408.imageshack.us/img408/538/ashhrithikpw7.jpg
"Podróżujemy drogą miłości, która prowadzi nas ku sobie"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.berlin-hotel.pl Hotels Altea