Hrithik Roshan

Całe Forum jest widoczne tylko po zalogowaniu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai


#1 2012-02-02 15:25:04

Aryana

VIP

Zarejestrowany: 2010-11-27
Posty: 97

Sukces "Agneepath"

Sukces filmu "Agneepath"


http://img855.imageshack.us/img855/255/001vxy.jpg




Magia Vijaya Dinanatha Chauhana ponownie zadziałała. Bollywood pozostaje pod urokiem „Agneepatha” od chwili pokazania go na ekranach kin w przypadającym 26 stycznia Dniu Republiki. Sale były wypełnione w 90-95 %. Zyski zdobyte już pierwszego dnia wynosiły Rs 25 crore i tym samym pobiły nawet „Bodyguard” Salmana Khana (Rs 22 crore – pierwszy dzień) i wielkobudżetowy „RA. One” Shahruka Khana (Rs 18 crore – pierwszy dzień). Jak widać, „Agneepath” – remake z 1990 r. – wzniósł się ponad te produkcje.

Hrithik Roshan, Priyanka Chopra i Sanjay Dutt dziękowali wszystkim za docenienie ich pracy oraz za to, że ich uznanie przyczyniło się do sukcesu filmu w Box Office. Słowa wdzięczności przekazali przez Twittera. Oto co napisali:

Hrithik – Wow! Dziękuję Wam, dziękuję Wam, dziękuję Wam!!! Pierwszy dzień „Agneepatha” – 25 crore!!! Moje poturbowane ciało odżyło, czuję się jakbym mógł latać! Dziękuję Wam. Teraz zdobyłem siły na wejście Krrisha. To będzie prawdziwa eksplozja!

Sanjay – Dziękuję wszystkim za wsparcie i życzenia dla „Agneepatha” Kocham Was wszystkich

Priyanka – Yay, dziękuję wszystkim. Pierwszy dzień „Agneepatha” – 25 crore! To niespotykane! Czuję się niesamowicie. Ekipo „Agneepatha” – rządzisz! 

Film został wysoko oceniony nie tylko przez widzów, ale również przez znane w Bollywood osobistości, wśród których znaleźli się m.in: Arjun Rampal, Shilpa Shetty i Preity Zinta.

Produkcja jest remakem z 1990 r., w którym w rolę odgrywaną wówczas przez Amitabha Bachchana wcielił się Hrithik Roshan. „Agneepath” wyreżyserowany przez debiutanta Karana Malhotrę oraz wyprodukowany przez Karana Johara najprawdppodobniej odniesie sukces w Box Office w najbliższych dniach.

Źródło:
www.indiatoday.in
www.zeenews.india.com

Tłumaczenie:  Aryana


http://files.tinypic.pl/i/00661/sshpqhqhlx1m.jpg

Offline

 

#2 2012-02-03 09:00:22

 skubie

Moderator

Zarejestrowany: 2009-08-05
Posty: 293

Re: Sukces "Agneepath"

gratulacje
jestem ciekaw filmu
piszą, że za 5 lat będziemy mogli go obejrzeć

Offline

 

#3 2012-02-03 16:26:21

Aryana

VIP

Zarejestrowany: 2010-11-27
Posty: 97

Re: Sukces "Agneepath"

skubie napisał:

piszą, że za 5 lat będziemy mogli go obejrzeć

skubi   Ty to człowieka umiesz "pocieszyć" . A te śnieżki , którymi rzuca w Ciebie piękny bałwanek , to za te wymyślone lata , które nas będą dzielić do obejrzenia, mam nadzieję   wspaniałego filmu "Agneepath" .


http://files.tinypic.pl/i/00661/sshpqhqhlx1m.jpg

Offline

 

#4 2012-02-03 18:21:22

 skubie

Moderator

Zarejestrowany: 2009-08-05
Posty: 293

Re: Sukces "Agneepath"

oczywiście chodzi o 5 lat świetlnych
więc można powiedzieć, że to jakoś przeleci

Offline

 

#5 2012-02-09 15:21:57

Aryana

VIP

Zarejestrowany: 2010-11-27
Posty: 97

Re: Sukces "Agneepath"

A świetlnych!!! To znaczy światło!!!. Mam je w domu , więc nie będzie kłopotu z szybkim obejrzeniem filmu. No teraz    to naprawdę mnie pocieszyłeś - ale przyznasz , że bałwanek z tymi śnieżkami jest piękny.
Co do filmu   "Agneepath" to bardzo się cieszę , że odniósł taki sukces . Musi być Hrithikowi bardzo miło, że znowu został doceniony - Wow! Dziękuję Wam, dziękuję Wam, dziękuję Wam!!! Pierwszy dzień „Agneepatha” – 25 crore!!! Moje poturbowane ciało odżyło, czuję się jakbym mógł latać! Dziękuję Wam


http://files.tinypic.pl/i/00661/sshpqhqhlx1m.jpg

Offline

 

#6 2012-02-10 07:51:21

 skubie

Moderator

Zarejestrowany: 2009-08-05
Posty: 293

Re: Sukces "Agneepath"

światło  w kryzysie często wyłączają

bałwanek był OK, do czasu aż mi w oko nie trafił

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Mali