Hrithik Roshan

Całe Forum jest widoczne tylko po zalogowaniu

Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai


#1 2010-04-06 15:33:27

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Hrithik na Zee Meha Mela w Dubaju

Hrithik na Zee Mega Mela w Dubaju



http://img528.imageshack.us/img528/4084/hrithik31092472221.jpg



Gwiazda „Koi Mil Gaya” – Hrithik Roshan był obecny na Zee Mega Mela w Dubaju, gdzie Jego fani mieli okazję spotkać się z Nim i spędzić trochę czasu w Jego towarzystwie. Aktor rozdawał autografy i uczestniczył w pokazie mody. Roshan powiedział, że był podekscytowany swoim przyjazdem do Dubaju. „To znakomita okazja na to, abym mógł spotkać się z moimi fanami, być z Nimi, uścisnąć dłonie, rozdać autografy i spróbować wspaniałego jedzenia”. To będzie świetna zabawa” – powiedział.

Mimo tego, że Hrithik Roshan nie mógł pojawić się pierwszego dnia Zee Dubai Mega Mela 1 kwietnia, to swoją nieobecność zrekompensował fanom podczas drugiego dnia show: The Philips Fashion Catwalk w Amfiteatrze w Dubai Media City – 2 kwietnia.

Sala była wypełniona fanami Hrithika i kiedy pojawił się na scenie rozpoczął się absolutny szał. Hrithik, ubrany w czarny garnitur i białą koszulę, z włosami związanymi w kucyk jak zwykle wyglądał fantastycznie. „Jestem na scenie od 10 lat a i tak nadal się denerwuje. Więc, nie przerywajcie swojej miłości” – powiedział. Dodatkowo Dubaj nazwał „domem oddalonym od domu”. W odpowiedzi na to publiczność obsypała Go owacjami.

Po zakończeniu pokazu Hrithik udał się do Moulinex Chefs’ Theatre. Tam wyjawił, że jest kompletnie uzależniony od jedzenia. „Gdybym nie był aktorem, byłbym otyły i szczęśliwy z tego powodu. Ludzie zazwyczaj do mnie mówią, «Przestań na chwile jeść. Mdli mnie już na sam Twój widok». Powiedział także, że do roli w „Guzaarish” musiał znacznie przytyć a tym samym zapomnieć o sześcio- i ośmiopakach bohatera.

Oto czego można było się jeszcze dowiedzieć od Hrithika podczas drugiego dnia Zee Dubai Mega Mela.

Twoja ulubiona aktorka
„Teraz, kiedy czas na to aby wzleciał «Kites», jest to Barbara Mori”

Twoja broda i długie włosy
„To na potrzeby filmu «Guzaarish» (razem z Nim występuje tam Aishwarya Rai, reżyserem jest Sajany Lella Bhansali). Nagrywaliśmy ten film od kilku miesięcy, została mi do nagrania jeszcze jedna scena a wówczas broda zniknie, włosy też
obetnę”.

Czego byś chciał nauczyć swoich synów: Hrehaana i Hridhaana?
"Dzieci uczą się na przykładzie. Jeśli chcesz żeby Twoje dzieci wiodły życie pełne wartości i godności, musisz kroczyć uczciwą drogą. Mam nadzieję, że moje dzieci nauczą się właśnie tego”.

Twoja największa wpadka dotycząca mody
"Popełniłem wiele gaf. Tak dzieje się zawsze, kiedy sam zajmuje się swoim ubraniem".

Co jest dla Ciebie modne i jaki jest Twój stylowe „motto”?
„Nie sądzę, że ludzie powinni myśleć dużo o modzie. Moda to to, w czym czujesz się komfortowo. Myślę też, że najlepszy styl to taki, w którym nie próbujesz niczego tłumaczyć”.

Gdzie jest Twoje ulubione centrum handlowe?
„Oczywiście w Dubaju. Jak możecie mnie o to pytać?!”

Twoje ulubione miejsce w Dubaju?
„Tutaj, teraz. Nie mogę prosić o więcej”.

Twoja wiadomość dla fanów z Dubaju
„Jestem taki szczęśliwy mogąc być tutaj. Proszę, oglądajcie mój kolejny film «Kites» i dajcie mi swoje wsparcie. Mówcie mi co się Wam podoba a co nie. Krytyka jest bardzo ważna, bo daje szanse na rozwój. A to jest moja misja, rozwijać się jako aktor, kreatywna osoba i jako człowiek”.

Zobacz także:
Hrithik na Mega Mela w Dubaju (zdjęcia)

Źródło:
www.hrithikrules.com

Tłumaczenie:
Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely BolĂ­vie