Hrithik Roshan

Całe Forum jest widoczne tylko po zalogowaniu

Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai


#1 2009-09-28 15:46:54

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Zadecyduje scenariusz

Zadecyduje scenariusz



http://www.fototube.pl/pictures/16055.jpg



Musisz wykazywać się pewnością w doborze swoich aktorów.

Widzisz, wybranie aktora jest komercyjną decyzją, którą musisz spokojnie podjąć przed rozpoczęciem filmu. Kiedy zaczęto prace nad „Jodha Akbar”, wtedy filmy Hrithika „Krrish” i „Dhoom 2” nie były jeszcze wydane. Mówiono, że Hrithik nie może nakręcić hitu bez swojego ojca. To wszystko było oczywiście mitem! Kiedy jednak ogłosiłem, że „Jodhaa Akbra” będzie z udziałem Hrithika natychmiast pojawiła się reakcja o tym, jak Hrithik może być Akbarem!

Musiałeś być strasznie zawiedziony?

Wprost przeciwnie, przyjąłem taki odzew. To dotyczy tego jak postrzegasz reakcję i sposób myślenia publiczności na temat danego aktora. Ja byłem przekonany, że to właśnie On będzie prawdziwym Akbarem. On jest typem prawdziwego księcia. Wystarczy spojrzeć na Jego zachowanie, chód. Jeśli jest jakaś odwrotna reakcja dotycząca osoby z obsady, musisz mieć pewność na 25%. Powiedzieliśmy sobie, że uda nam się tego dokonać. Później doszła Aishwarya Rai, jako Jodhaa.

Od Aamira i Shahrukha do Hrithika – pracowałeś z najlepszymi z najlepszych.

Raz, z Aamirem i Shahrukiem występowałem jako jeden z aktorów, więc dzięki temu atmosfera jest relaksująca. Inaczej było z Hrithikiem, bo wcześniej – przed rozpoczęciem rozmów na temat „Jodhaa Akbar” – nie znaliśmy się. Z Nim można było podzielić się jednak wieloma spostrzeżeniami na temat kina, na które  mógł zwrócić uwagę przez swój kontakt z Rakeshji. Wyraziliśmy wiele punktów widzenia. Podobnie było z Harmanem, gdy ponownie pojawił się w świecie filmowym. Ma on wiedzę na temat tego, jakie filmy są robione.

Myślisz o tym, żeby zrobić film z ich udziałem?

Tak, chciałbym pracować z tymi ludźmi ponownie. Więc tak, na szczęście mam możliwość z nimi współpracować. (Śmieje się) Dziwne jest to, że aktorzy ci brali udział w bardzo różnych filmach. To, z którym będę teraz współpracował zależy od scenariusza. Zawsze zależy mi na tym, żeby to scenariusz umożliwił mi podjęcie takiej decyzji. Jeśli scenariusz jest właściwy i pasuje do konkretnego aktora, wtedy zaczynam z nim pracę.

Źródło:
www.hrithikrules.com

Tłumaczenie:
Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#2 2009-09-29 19:23:49

 skubie

Moderator

Zarejestrowany: 2009-08-05
Posty: 293

Re: Zadecyduje scenariusz

ja nie widze innego aktora w tej roli
choc nie widze w nim tych "ksiazecych gestow"
pewnie dlatego,ze nie znam go osobiscie,a bardzo bym chciala

Offline

 

#3 2009-09-30 18:42:00

 irkaaa:)

VIP

Zarejestrowany: 2009-08-06
Posty: 276
Wiek: 20

Re: Zadecyduje scenariusz

ooo!

ciekawe kogo wybiorą to tego scenariusza? Ja obstawiam między Hrithikiem a King Khanem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hoteller Tyskland