Hrithik Roshan

Całe Forum jest widoczne tylko po zalogowaniu

Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai


#16 2009-08-29 17:44:37

 irkaaa:)

VIP

Zarejestrowany: 2009-08-06
Posty: 276
Wiek: 20

Re: Jestem Przy Tobie

o ta widziałam ten film to jest: "Maine Pyaar Kyun Kiya? " (dlaczego się zakochałem?) Grała tam jeszcze Katrina Kaif
Zgadzam sie całkowicie Shlipa ma tylkp ładną buźkę jak dla mnie

A Sushmita to chyba jednak po mimo wszystko najlepiej zagrała u boku Srk w "Main Hoon Naa".
Ale ogólnie film jest godny polecenia

Offline

 

#17 2009-08-29 17:56:37

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Re: Jestem Przy Tobie

A mnie się bardzo podobały długie włosy Luckiego Super w nich wyglądał Bardziej mi się podobał w nich niż w tej krótkiej fryzurce

Sushmita też mi się podobała. Widziałam ją w dwóch filmach: "Jestem przy Tobie" i "Chingaari". No w tym drugim filmie zagrała bardzo słabo, ale mimo to lubię ją. Jest bardzo ładna, ma klasę, i coś co ją wyróżnia

Zgadzam się z Tobą Irenko co do Sunila Genialnie wyglądał w roli Raghavana Niesamowity był. Niebezpieczny a jednocześnie miał w sobie taki magnes Jego oglądałam w 3 filmach i w każdym mi się podobał, choć w roli złej postaci widziałam go tylko w "Jestem przy Tobie" a dwie pozostałe były dobre: w "Kyun...! Ho Gaya Na" i w "Dus". Przy okazji Zayeda też w "Dus" oglądałam, ale moim zdaniem zagrał zdecydowanie lepiej w "Jestem przy Tobie", a może to też wina jego roli, może nie była zbyt barwna

Dyrektor i Plujek byli genialni No i Shahrukh wspaniale zagrał swoją rolę

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#18 2009-08-29 18:01:28

 irkaaa:)

VIP

Zarejestrowany: 2009-08-06
Posty: 276
Wiek: 20

Re: Jestem Przy Tobie

Sunil w ogóle ma w sobie takie coś, że każda zła rola w Jego wykonaniu jest rewelacyjna!

O tak, Zayed i dodałabym jeszcze Amrite okazali klasę w tym filmie! Pierwszy raz widziałam tych aktorów a byłam zachwycona!

Plujek w tym filmie mnie powalił, najlepsze były te okulary z wycieraczkami które zrobił sobie jeden z jego uczniów Rozbawiło mnie to na maxa! Fajna jeszcze była nauczycielka od hindi przed którą wszyscy uciekali

Offline

 

#19 2009-08-29 18:13:06

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Re: Jestem Przy Tobie

Tak, wycieraczki na okularach były genialne Unik Matrixa jaki zrobił Shahrukh, żeby nie zostać oplutym, też super No i Dyrektor z tym ciągłym myleniem stopni SRK, o czym już mówiłaś Irenko Nie wiem jak to możliwe, że on został Dyrektorem ale uczniowie mieli z nim wesoło Fajnie by było chodzić do takiej szkoły

Shahrukh nieźle fruwał z pistoletem Te sceny akcji były na prawde super Autentycznie Matrix

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#20 2009-08-30 14:43:23

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Re: Jestem Przy Tobie

Tak Irenko, to ten film z Katriną Uuu, już tak dawno go oglądałam, że szczegółów nie pamiętam, ale wiem, ze Katrina mnie wkurzała, bo miała taką naiwną rolę do odtworzenia
A co do dyrektora..., wiele szkół ma za głowy takie niedołęgi, które posadę zdobyło, przez znajomości, albo po rodzinie... i wtedy dyrektorem staje się woźna U mnie w gimnazjum przez pół roku tak było, bo potem dyrektor zrezygnował, bo 'za ciężko' mu było


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
skanowanie slajdów klisz filmów 35mm