Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai

#1 2015-05-07 23:02:27

Aryana

VIP

Zarejestrowany: 2010-11-27
Posty: 97

Hrithik w nowej serii?

Hrithik w nowej serii?

http://www.vickiesbollywoodbroadcast.com/wp-content/uploads/2014/09/hirithik-hrithik-roshan-25199590-500-355.jpgHrithik i Yash Raj ponownie nawiązali ze sobą współpracę. Według osób wtajemniczonych, zainteresowani podpisali już odpowiednią umowę. Planowany film to thriller akcji, który klimatem ma nawiązywać do serii "Dhoom".

Pełne napięcia sekwencje mają być jednak wykonane z większym rozmachem. Choć "Bang Bang", czyli najnowsza produkcja, w której wystąpił Hrithik, nie zebrał zbyt dobrych recenzji, to na uznanie zasłużyły przedstawione w nim sceny akcji. Z Yash Raj Films Hrithik chciałby pójść w tej kwestii o krok dalej. "Jeśli w «Bang Bang» sceny te przyspieszyły wam bicie serca, to tym razem zabije ono jeszcze szybciej" - poinformowało źródło.

"W «Dhoom 3» w czarny charakter wcielił się Aamir Khan. Trzecia część serii zarobiła więcej pieniędzy. Bez wątpienia jednak to «Dhoom 2» z udziałem Hrithika okazał się lepszym filmem i zarazem najlepszą częścią wśród całej trylogii. To dlatego Adi chce, aby zagrał On w jego produkcji".

Dlaczego więc nie nakręcić "Dhoom 4"? Otóż, jak twierdzi źródło, Aditya Chopra ma "poważniejsze plany". "«Dhoom» to zakończona sprawa. Teraz potrzebna jest nowa seria, która przyspieszy widzom puls. Produkcja, w której Aditya chce zobaczyć Hrithika, w przyszłości przekształci się w kilkuczęściową opowieść. W odróżnieniu zaś od «Dhoom» osobą, która będzie grała w nich rolę głównego bohatera będzie Hrithik. Podobną konwencję zastosowano w «Dabangg» i «Krishu»".

Hrithik, który aktualne jest zajęty pracą w filmie "Mohenjo Daro" Ashutosha Gowarikera, dla produkcji Yash Raj Films będzie musiał odpowiednio przygotować swoją sylwetkę. "Hrithik zawsze był jednym z najbardziej wysportowanych aktorów, ale dla tego thrillera akcji będzie musiał dodatkowo wyćwiczyć swoje ciało, do takiej postaci, w jakiej jeszcze nikt go nie widział”.

Przy filmie będzie współpracował reżyser "Dhoom 3" - Vijay Krishna Acharya. Do stworzenia scen akcji zostanie użyta nowatorska technologia. "Twórcy prowadzą właśnie rozmowy z największymi ekspertami z Hollywood. Planują stworzyć produkcję w międzynarodowym stylu, wykorzystując na nią pokaźny budżet".

Tłumaczenie:
Aryana

Źródło:
www.dnaindia.com


http://files.tinypic.pl/i/00661/sshpqhqhlx1m.jpg

Offline

 

#2 2015-08-09 19:11:18

 asha

VIP

31860890
Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2012-08-19
Posty: 64
Info: Lubi Bollywood!!!
Wiek: 20
O Hrithiku: Przystojny
WWW

Re: Hrithik w nowej serii?

Może być ciekawie. Lubię go w filmach akcji.


http://www.kareena-kapoor.pun.pl/_fora/kareena-kapoor/gallery/22_1345397305.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hrithikroshan.pun.pl