Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai

#1 2014-08-05 16:11:38

 asha

VIP

31860890
Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2012-08-19
Posty: 64
Info: Lubi Bollywood!!!
Wiek: 20
O Hrithiku: Przystojny
WWW

Jacqueline zagra u boku Hrithika

Jacqueline zagra u boku Hrithika
http://media.movietalkies.com/images/bollywood/stock/mix/ja-hrti-1.jpgJacqueline Fernandez, która zadebiutowała w filmie 'Aladin' w 2009 roku, miała nie łatwe zadanie w branży. Pomimo wielu filmów, w których zagrała, były królowa piękności ze Sri Lanki zawsze była określana jako nowo przybyła. Teraz, wraz z sukcesem swojego filmu 'Kick' u boku Salmana Khan, w końcu pokazała swoją wartość w Bollywood i to, że jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

Głośno o niej w mediach, z jednej strony za sprawą ogromnego sukcesu w kasie jej filmu 'Kick', a z drugiej mówi się, że aktorka została obsadzona naprzeciwko Hrithika Roshan. Nie zatytułowany jeszcze film, jest jednym z trzech, który Jacqueline Fernandez wcześniej podpisała z producentem Sajidem Nadiadwala.

Choć szczegóły filmu są jeszcze nieznane, wydaje się, że teraz Jacqueline Fernandez jest na fali z hitami filmowymi na koncie i to u boku największych gwiazd. Mowa tu oczywiście o niedawno wydanym filmie 'Kick' z Salmanem Khan i jej nadchodzącym filmie 'Roy' z Ranbirem Kapoor i Arjunem Rampal.

Bollywood.pun.pl by Shona


http://www.kareena-kapoor.pun.pl/_fora/kareena-kapoor/gallery/22_1345397305.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hrithikroshan.pun.pl