Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai

  • Index
  •  » Wydarzenia
  •  » Hrithik w następnym filmie reżysera "Szybkich i wściekłych"

#1 2014-06-11 13:58:07

 asha

VIP

31860890
Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2012-08-19
Posty: 64
Info: Lubi Bollywood!!!
Wiek: 20
O Hrithiku: Przystojny
WWW

Hrithik w następnym filmie reżysera "Szybkich i wściekłych"

Hrithik w następnym filmie reżysera "Szybkich i wściekłych"
http://media-cache-ec0.pinimg.com/236x/b6/f3/bb/b6f3bba5adc69b0036c16ded23472b37.jpgHrihik Roshan został ostatnio zauważony w towarzystwie Roba Cohena, reżysera takich filmów jak "Szybcy i wściekli" czy "Mumia". Panowie spotkali się w jednej z ekskluzywnych restauracji w Bombaju, w celu omówienia projektu, który ma być thrillerem akcji. Od dłuższego czasu Robowi zależało, na tym, by zaangażować Hrithika do swojego filmu, a teraz wydaje się, że projekt jest już na etapie końcowym i Hrithik Roshan podpisał się pod nim.

Ojciec aktora Rakesh Roshan wraz z żoną Pinky Roshan również byli obecni podczas ich rozmowy. Ojciec Hrithika wyraził zainteresowanie tym projektem, sądząc, że to będzie wielki skok w karierze Hrithika.

Źródło bliskie aktorowi powiedziało: "To nie pierwszy raz, kiedy On (reżyser) spotkał się w Indiach z Hrithikiem. W zeszłym roku, kilka razy, po cichu spotkał się z aktorem, by przedyskutować thriller akcji."

Źródło dodaje: "Właściwie dyskusje są na końcowym etapie. Rakesh Roshan jest zadowolony z tego nowego projektu. On wie, że jeśli wszystko się uda, będzie to ogromny krok do przodu w karierze jego syna. Teraz wystarczy tylko omówić ostateczne warunki, tuż przed oficjalnym ogłoszeniem."

Hrithik Roshan jest obecnie zajęty kręceniem zdjęć do filmu Siddhartha Anand - "Bang Bang", aktor zagra także w filmie Ashutosha Gowaiker - "Mohenjo-Daro"

Bollywood.pun.pl by Shona


http://www.kareena-kapoor.pun.pl/_fora/kareena-kapoor/gallery/22_1345397305.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Wydarzenia
  •  » Hrithik w następnym filmie reżysera "Szybkich i wściekłych"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hrithikroshan.pun.pl kołdra amz busy Belgia