Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai

  • Index
  •  » Wydarzenia
  •  » Kareena i Hrithik zagrają w ‘Mohenjo-daro’ ?

#1 2014-06-11 13:33:40

 asha

VIP

31860890
Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2012-08-19
Posty: 64
Info: Lubi Bollywood!!!
Wiek: 20
O Hrithiku: Przystojny
WWW

Kareena i Hrithik zagrają w ‘Mohenjo-daro’ ?

Kareena i Hrithik zagrają w ‘Mohenjo-daro’ ?
http://www.bolegaindia.com/images/gossips/hrithik-roshan-and-kareena-kapoor-post_1363599274.jpgNadchodzą dobre wieści dla wszystkich fanów Kareeny Kapoor i Hrithika Roshan. Po tym jak oboje zrezygnowali z gry w filmie Karana Johar - "Shuddhi", najnowsze wieści głoszą, że zagrają razem w następnym projekcie Ashutosha Gowariker - "Mohendżo-Daro".

Źródło mówi: "Pojawiało się wiele nazwisk wokół głównej roli żeńskiej do następnego filmu Gowariker. Ale ostatecznie to Kareena została sfinalizowana u boku Hrithika."

Źródło dodaje, że twórcy czują, że Kareena jest idealnym wyborem do tej roli, gdyż bardzo dobrze do niej pasuje. "Ona ma wszystko, czego szuka Gowariker do tej roli, biorąc to wszystko pod uwagę, jesteśmy pewni że Hrithik i Kareena będą wyglądać fantastycznie razem na ekranie", mówi źródło.

Rzecznik reżysera odmawia ujawniania więcej szczegółów. "Ashutosh jest zajęty zdjęciami do nadchodzącego serialu i nic nie zostało jeszcze sfinalizowane. Jak tylko będziemy wiedzieć więcej, na pewno o tym powiemy".

Ashutosh Gowariker jest szczęśliwy, że jego wymarzony projekt wreszcie nabiera kształtu, "Pracowałem nad scenariuszem w ciągu ostatnich dwóch lat. Cieszę się, że w końcu to stanie się rzeczywistością", powiedział Gowariker na uruchomieniu trailera filmu "Unforgettable".

Będzie to jego drugi film z Hrithikiem i jest tym bardzo podekscytowany. "Zaczniemy pracę za trzy, cztery miesiące. Czekam z niecierpliwością. To Ja i Hrithik znowu po długim czasie. Jestem bardzo podekscytowany i czekam na to", powiedział reżyser.

Bollywood.pun.pl by Shona


http://www.kareena-kapoor.pun.pl/_fora/kareena-kapoor/gallery/22_1345397305.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Wydarzenia
  •  » Kareena i Hrithik zagrają w ‘Mohenjo-daro’ ?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hrithikroshan.pun.pl Studia podyplomowe Podłogi drewniane poduszki amz