Hrithik Roshan

Całe Forum jest widoczne tylko po zalogowaniu

Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai


#1 2009-07-18 21:03:27

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Hrithik: więcej czasu na przygotowanie

Hrithik: więcej czasu na przygotowanie



http://www.fototube.pl/pictures/actgal538.jpg



Hrithik potrzebuje więcej czasu na przygotowanie się do roli mężczyzny cierpiącego na paraliż. S. L. Bhansali zaproponował przerwę wykorzystując ją na odtworzenie Goa w studio w Mumbaju.

Hrithik koncentruje się na swojej rodzimej produkcji „Kites”, która ograniczyła Mu czas na przygotowanie się do roli sparaliżowane człowieka w „Guzaarish” S.L.Bhansaliego. Aktor mógłby poruszać się jedynie na wózku w swoim domu, jednakże odgrywana przez Niego postać wymaga większego przygotowania. Rozwiązanie Bhansaliego jest proste: przenieść Goa do studia w Mumbaju. Zdecydował się na to z uwagi na pierwszą, główną część filmowego harmonogramu dając tym samym Hrithikowi chwilę oddechu.

Sanjay, potwierdzając news, powiedział: „Nie tylko rola Hrithika wymaga większego przygotowania. Tego samego wymaga rola Aishwaryi. Oboje są bardzo zajęci, ale równocześnie oboje bardzo szybko opanują swoje role. Kiedy będą już gotowi całkowicie się poświęcą owemu projektowi”.

W ostatnich tygodniach Sanjay spotykał się ze sparaliżowanymi osobami z całego kraju. Także oni byli zaproszeni do Mumbaju na spotkanie z reżyserem. Mówiąc o owym spotkaniu reżyser, pełen emocji, powiedział: „To było doświadczenie, które zmienia życie. To bardzo inspirujące móc spotkać tych ludzi. Większość z nich nie rozstaje się z wózkiem inwalidzkim lub łóżkiem przez całe swoje życie. Są optymistami a ich zapał do życia jest zadziwiający”.

Chciałbym, żeby „Guzaarish” był historią pełną inspiracji a nie pełną depresji i klęski opowieścią o fizycznym upośledzeniu. Chciałbym, aby pierwszoplanowi aktorzy byli zainspirowani tym tak samo jak ja. Wiem, że Hrithik i Aishwarya tchnął w ta historię życie. Wiem, że pojmą mój punkt widzenia jak tylko do mnie dołączą” – powiedział Sanjay.

Źródło:
www.hrithikrules.com

Tłumaczenie:
Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz