Hrithik Roshan

Całe Forum jest widoczne tylko po zalogowaniu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

U Hrithika jest godzina:

Mumbai


#1 2009-04-07 17:02:36

 Jutrzenka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 1752

Susanne odeszła od Hrithika?

Susanne odeszła od Hrithika?


http://x.screeny.pl/ga1265/3c198b3c22b09e7f11783210/91985820ue6.jpg



Susanne Roshan odeszła od swojego męża i przeprowadziła się do domu swoich rodziców. Decyzja ta miała związek z relacjami łączącymi Hrithika z jego partnerką z filmu „Kites” - Barbarą Mori.

Prawdą się okazał najgorszy scenariusz, który dotknął jedną z najbardziej kochanych par przemysłu. Jeśli wierzyć doniesieniom, Susanne Roshan odeszła od Hrithika z dwójką swoich dzieci i przeprowadziła się do domu swoich rodziców w Juhu. Powodem miały być romantyczne relacje łączące jej męża z Barbarą Mori.

Plotka głosi, że Susanne starała się z tym uporać od miesięcy, ale ostatecznie zdecydowała się na opuszczenie Hrithika. Rodzina Roshanów podkreśla jednak, że powodem przeprowadzki jest remont w domu Susanne i jej męża, ale zgodnie z tym, co twierdzi bliskie źródło, jest to dalekie od prawdy.

Barbara to nie tylko epizod

Przyjaciel rodziny Roshanów poinformował nas: “Hrithik i Susanne mieli problemy od jakiegoś czasu. Początkowo każdy myślał, że Barbara to tylko chwilowy etap w Jego życiu. Nikt nie spodziewał się tego, że Hrithik zacznie traktować ją tak poważnie. Susanne starała się pogodzić z tym. Kiedy jednak nic nie pomagało, nawet jej rodzice poparli jej decyzję o odejściu od męża”

Rodzinne „romansy”

Plotki o romansie Hrithika i Barbary były głośne od 2 miesięcy. Para zbliżyła się do siebie podczas ostatnich zdjęć w Mumbaju. Poza tym, Hrithik był bardzo miły dla jej rodziny: dla jej matki i brata. Wybrał się nawet na wycieczkę do Amby Valley niedaleko Lonavala z rodziną aktorki, ale zabrakło tam Jego żony.

Wspólne uczestnictwo w uroczystościach

Źródło twierdzi: „Para nie uczestniczyła w publicznych wydarzeniach od miesięcy, włączając w to gale rozdania nagród. Gdy zaczęto mówić coraz głośniej na temat ich małżeńskich problemów pojawili się razem na ślubie Ambity Arory, ale bardzo wyraźny był sposób ich zachowania. W zeszłym tygodniu pojawili się także na pokazie mody Manisha Malhotry, ale później coś poszło nie tak”.

Nadzieja Roshanów

Wierzymy, że Susanne zdecydowała się na ten ostateczny krok po gruntownym namyśle. „Oboje – Sanjay i Zarine Khan zapewnili jej emocjonalne wsparcie, potrzebne do podjęcia właściwej decyzji. Wszystko to czego pragną dla swojej córki, to szczęście” – mówi nasze źródło.

Susanne nadal utrzymuje dobre kontakty z rodziną Hrithika, która wierzy, że są to jedynie chwilowe problemy w ich małżeństwie. Pinky i Rakesh Roshan nie porzucili jeszcze nadziei. Wierzą w to, że uda im się znaleźć jakieś rozwiązanie, kiedy tylko Hrithik wróci do miasta” – mówi przyjaciel.

”Coś poważnego musiało się wydarzyć między parą małżeńską w ciągu ostatnich trzech dni, gdyż Susanne wyprowadziła się z ich domu, podczas nieobecności Hrithika” – dodaje źródło. Barbara Mori z kolei najprawdopodobniej jest za granicą.

Bardzo zakochani

Mimo, że Susanne się wyprowadziła, to są osoby, które twierdzą, że nie ma to nic wspólnego z odejściem od męża.

To nieprawda. Duggu i Susanne są bardzo szczęśliwi i bardzo zakochani w sobie. Susanne musiała się przenieść w zeszłym tygodniu ze swojego mieszkania razem z dwójką dzieci ze względu na prowadzoną tam antytermitową dezynfekcję. Jako, że dzieci nie mogły podczas tych prac pozostać tam, Susanne przeprowadziła się do swojej mamy”.

Susanne wróci do domu za kilka dni, jak tylko wspomniane czynności zostaną ukończone” – dodaje Sunaina. Nawet jeśli tak będzie, to według źródła bliskiego parze – będą stąpali po cienkim lodzie.

Hrithik przyleciał z Afryki Południowej aby ocalić małżeństwo

Zeszłej nocy Hrithik wrócił z Afryki Południowej i od razu pojechał na spotkanie z Susanne w mieszkaniu jej rodziców w Juhu.

Hrithik mówi: „Jestem z Susanne w domu jej mamy. Właśnie zjedliśmy śniadanie z całą rodziną. Przeprowadziliśmy się tu oboje razem z dziećmi na tydzień ze względu na problemy z termitami. Odnawiamy część naszego piętra”. 

Hrithik na temat przeprowadzki żony

O tym wydarzeniu pisały wszystkie tabloidy. Hrithik jednak mówi, że pogłoski o rozstaniu z żoną są nieprawdą.

Jak zareagował na ten „news”? Roześmiał się i dodał: „To bardzo zabawne! Tak, Susanne wyprowadziła się z dziećmi a ja dołączyłem do nich zaraz po swoim powrocie. Przeprowadzka jest spowodowana antytermitową dezynfekcją oraz renowacją naszego piętra. W tej chwili jestem na pikniku z moimi dziećmi i teściami”.

Według źródła bliskiego Hrithikowi, aktor nagrywał w Afryce Południowej swoją kolejną reklamę do Cinthola, podczas gdy Jego żona przeprowadziła się do domu rodziców. „Hrithik i Susanne są mocno ze sobą związani. Ostatnio byli na długich wakacjach w Londynie. Wczoraj w nocy, dołączył do żony w domu swoich teściów. Oboje śmieją się, na wieść o tym, co zostało dzisiaj nagłośnione przez tabloidy, ponieważ jest to nieprawda” – mówi bliski przyjaciel Hrithika.

Źródło:
Mid-Day
Indiatimes

Tłumaczenie:
Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#2 2009-04-07 20:34:48

tinahri

Hrithikoznawca

Skąd: Augustów (okolice)
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 1595

Re: Susanne odeszła od Hrithika?

Jeny...ale się wystraszyłam...,az mi się niedobrze zrobiło... Mam nadzieję,ze to naprawdę tylko plotki, A Hrithik nie próbuje tylko załagodzić chwilowo sprawy...
Kurcze...aż nie wiem, co mam pisać... Cholera ( sorry za przekleństwo ) nie cierpię tej Baśki...


http://i26.tinypic.com/wuj5tu.jpg

"Kto raz usłyszał głos Azji, innego słuchać nie będzie"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
click for mor http://www.informacjewrocław.pl/