Aryana - 2015-05-03 17:53:22

Hrithik w filmie „Mohenjo Daro”
Jeszcze kilka informacji


http://images69.fotosik.pl/1016/27acecd935f6d877gen.jpgHrithik Roshan i Ashutosh Gowariker po produkcji „Jodha Akbar” wracają z kolejnym historycznym filmem pt. „Mohenjo Daro”. Jego tematem jest miłosna opowieść rozgrywająca się w starożytnym mieście Doliny Indusu, wspomnianym Mohenjo Daro, znajdującym się na terenie Pakistanu.

Reżyser jest zafascynowany tą cywilizacją. Nie ma bowiem o niej zbyt wielu danych. Mało jest informacji o tym, jak mieszkańcy tego historycznego terytorium żyli, co jedli, co czuli. To dość kłopotliwe - zdecydował się jednak stworzyć filmową opowieść. Choć ona sama jest fikcyjna, to okres, którego dotyczy, jest autentyczny.

Ogromne znaczenie miało obsadzenie w produkcji Hrithika. Jak bowiem sam Ashutosh Gowariker twierdzi jego obecność sprawia, że całe miasto i cywilizacja, o których mowa, ożywają.

Hrithik rozpoczął zdjęcia do filmu w styczniu 2015 r. Na planie nie ominęła go nawet burza piaskowa. Mimo to aktor cieszy się, ponieważ prace nad „Mohenjo Daro” przebiegają bardzo sprawnie.

Oprócz niego w rolach głównych wystąpią Pooja Hegde i Kabir Bedi. Film będzie miał swoją premierę 12.08.2016 r.

Tłumaczenie:
Aryana

Źródło:
www.hrithikrules.com
www.absoluteindianews.com
www.bollywoodlife.com
www.movies.ndtv.com

Jutrzenka - 2015-05-03 18:44:36

Jestem bardzo ciekawa tego filmu. Tło historyczne na pewno okaże się interesujące. Ta dawne cywilizacja, w moim mniemaniu, doda produkcji magii :usmiech:

Jutrzenka :rolleyes: :shy:

Która religia/wyznanie jest fałszywa https://swietochlowice.szambobetonowe-mardor.pl