asha - 2014-08-16 23:57:41

Czy Sussanne żąda od byłego męża Rs. 400 crore alimentów?
http://www.madeinindia.net.au/wp-content/uploads/2014/01/Suzanne-and-Hrithik.jpgHrithik Roshan dementuje doniesienia mediów, jakoby Sussanne żądała od niego wygórowanych alimentów Rs. 400 crore.

Bollywoodzki gwiazdor na Twitterze, postanowił wyjaśnić pogłoski na temat jego separacji. Napisał: "To sfałszowane artykuły, poniżające moich bliskich. To jest testowanie mojej cierpliwości".

Bliski przyjaciel Hrithika mówi: "Finanse nigdy nie były przedmiotem dyskusji Hrithika i Sussanne. Hrithik dba o swoją rodzinę. Zrobi wszystko, aby byli szczęśliwi i niczego im nie zabrakło. Sussanne jest niezależna finansowo. Pracuje, ma swój własny biznes. Jakiekolwiek doniesienia o konflikcie przy podziale majątku są nieprawdziwe".

Źródło zbliżone do pary mówi: "Hrithik zrobi wszystko, aby jego rodzina była pod dobrą opieką. Sussanne jest niezależna, ma swoją firmę. Sama zaspokaja swoje potrzeby finansowe".

Para ogłosiła swoją separację w grudniu 2013 r. Po 13 latach małżeństwa Hrithik powiedział: "Sussanne postanowiła odejść ode mnie i zakończyć nasz 17 – letni związek".

Bollywood.pun.pl by aishwarya_rai

kliknij aby przeczytać