asha - 2014-06-11 13:58:07

Hrithik w następnym filmie reżysera "Szybkich i wściekłych"
http://media-cache-ec0.pinimg.com/236x/b6/f3/bb/b6f3bba5adc69b0036c16ded23472b37.jpgHrihik Roshan został ostatnio zauważony w towarzystwie Roba Cohena, reżysera takich filmów jak "Szybcy i wściekli" czy "Mumia". Panowie spotkali się w jednej z ekskluzywnych restauracji w Bombaju, w celu omówienia projektu, który ma być thrillerem akcji. Od dłuższego czasu Robowi zależało, na tym, by zaangażować Hrithika do swojego filmu, a teraz wydaje się, że projekt jest już na etapie końcowym i Hrithik Roshan podpisał się pod nim.

Ojciec aktora Rakesh Roshan wraz z żoną Pinky Roshan również byli obecni podczas ich rozmowy. Ojciec Hrithika wyraził zainteresowanie tym projektem, sądząc, że to będzie wielki skok w karierze Hrithika.

Źródło bliskie aktorowi powiedziało: "To nie pierwszy raz, kiedy On (reżyser) spotkał się w Indiach z Hrithikiem. W zeszłym roku, kilka razy, po cichu spotkał się z aktorem, by przedyskutować thriller akcji."

Źródło dodaje: "Właściwie dyskusje są na końcowym etapie. Rakesh Roshan jest zadowolony z tego nowego projektu. On wie, że jeśli wszystko się uda, będzie to ogromny krok do przodu w karierze jego syna. Teraz wystarczy tylko omówić ostateczne warunki, tuż przed oficjalnym ogłoszeniem."

Hrithik Roshan jest obecnie zajęty kręceniem zdjęć do filmu Siddhartha Anand - "Bang Bang", aktor zagra także w filmie Ashutosha Gowaiker - "Mohenjo-Daro"

Bollywood.pun.pl by Shona

obszerne opracowanie ta strona prawokul09 tibiaskrypty turnusy odchudzające